İptal ve İade

Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

Siparişinizi kargoya verilmeden önce Hesabım sayfasında bulunan Siparişler kısmından iptal edebilirsiniz. Sipariş kargoya verildikten sonra iptal işlemi yapılamamaktadır. İade işlemi yapmanız gerekmektedir.

İADE ŞARTLARI

14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade formunu (faturanızın arkasında) doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte geri gönderebilirsiniz. Ürünlerin iade edilebilmesi için iade koşullarına uyması gerekmektedir.

İade hakkı: İade isteğinizi lirionline.com üzerinden sistemsel olarak gerçekleştirebilirsiniz. Daha sonra aşağıdaki adrese ürünü alıcı ödemeli satıcıya ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. “İade lirionline.com’a ulaştı” bilgilendirmesi: İadeniz bize ulaşınca e-posta gönderilir.

Geri ödemeler: İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, Liri geri ödemeleri 7 iş günü içerisinde bankaya iletmektedir. İade edilen tutarın kredi kartlarına yansıma süresi ortalama 1-7 iş günü iken banka kartlarında bu süreç daha da uzayabilmektedir. Banka uygulamaları gereği, taksitli gerçekleştirilen işlemler aynı şekilde taksitli olarak iade edilmektedir.

İade Adresi : Erenköy Mahallesi Dr. Neşet Usman Sokak No:13 kat:3 D:8 Kadıköy/İstanbul

Destek için info@lirionline.com adresine e-posta gönderebilirsiniz veya 0535 826 20 14 numaralı telefonu arayarak Liri Müşteri Hizmetleri’ne ulaşabilirsiniz.