S.S.S.

Sıkça sorulan sorular.

Kargo

Tüm dünyaya… Siparişiniz sizin için en uygun olan yere özenle paketleniyor ve teslim ediliyor. Kısaca siz neredeyseniz Liri’niz orada.

Türkiye içindeki tüm siparişlerde kargo ücretsizdir.

Yeni Liri’nizi mümkün olan en kısa sürede almanızı istiyoruz, bu nedenle stoktaki ürünler genellikle sipariş verildikten 1-2 iş günü sonra (veya ön sipariş ise ürün sayfasında belirtilen tarihte) adresinize gönderilir.

Teslimat, bulunduğunuz yere bağlı olarak 2-4 iş günü arasında sürer. Siparişiniz yola çıkar çıkmaz gönderdiğimiz Gönderi Onayı e-postasını kullanarak paketinizi takip edebileceksiniz. Lütfen siparişinizi verdikten sonra gönderi bildirim e-postanızı almak için 2 iş günü bekleyin.

Tüm ülkelere gönderiler için vergileri ve kargo ücretlerini karşılıyoruz. Kısaca ürün fiyatının ötesinde ek ücret ödemezsiniz.

İade ve Değişim

Memnuniyetiniz bizim için çok kıymetli. Bu sebeple ürününüzden memnun değilseniz, teslimattan sonraki 14 gün içinde info@lirionline.com adresine iade talebi göndermeniz yeterli.

Teslimattan sonraki 14 gün içinde iadeleri kabul ediyoruz.
Ürününüz kullanılmamış ve teslim alındığı durumda, tüm etiketleri hala takılı olarak iade edilmelidir. Tüm iadeler orijinal ambalajlarında bize geri gönderilmelidir.
Ayrıca indirimli ürünler iade edilemez veya değiştirilemez.
İadebizi gerçekleştirdikten sonra geri ödemeniz için 2-3 hafta beklemenizi rica ediyoruz. Ürününüz alındıktan ve geri ödemeniz işlendikten sonra bir e-posta göndereceğiz. Geri ödemenizi hiçbir kesinti olmadan hesabınıza iade edeceğiz.
Eğer ürününüzü mağaza kredisi şeklinde iade etmek isterseniz, tüm iade nakliye masraflarını da karşılıyoruz. Ancak geri ödeme için bize geri göndermeyi tercih ederseniz, iade ile ilgili masraflar müşterinin sorumluluğundadır.

Siparişler ve Ödeme

Şu anda Mastercard, Visa, American Express kabul ediyoruz.
https://lirionline.com’da yapılan tüm ödemeler güvenlidir.
128 bit şifreleme anahtarı uzunluğuna sahip Güvenli Yuva Katmanı protokolünü (SSL) kullanıyoruz. Bu protokol ticari olarak mevcut olan en yüksek seviye koruma protokolüdür.
Ayrıca ödeme bilgilerinizin hiçbirini veri tabanımızda saklamıyoruz.

Siparişlerinizi çok hızlı bir şekilde işleme koyuyoruz ve maalesef genellikle sipariş verildikten sonra değişiklik yapamıyoruz.
Yine de hatayı hemen fark ederseniz, değişiklik yapılıp yapılamayacağını öğrenmek için info@lirionline.com adresine bir e-posta gönderebilirsiniz.

Eğer siparişinizi iptal etmek isterseniz, sipariş kargoya verilmeden önce https://lirionline.com/hesabim/siparisler/ sayfasından iptal butonuna basarak iptal edebilirsiniz. Sipariş kargoya verildikten sonra iptal edilemez ancak teslim aldıktan sonra iade edebilirsiniz.

İptal ve iade ile ayrıntılı bilgiye ve Liri iade adresine https://lirionline.com/iptal-ve-iade/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

Garanti

Liri ürünleri 2 yıl garantilidir, info@lirionline.com ile iletişime geçmeniz yeterli.

İletişim

Hala sorularınız mı var?